Boşanma davası masrafı ne kadar

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davası masrafı ne kadar Eskişehir Avukatı tarafından | 15 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Boşanma davası masrafı ne kadar

Boşanma davası açarken mahkemeye ödenecek harç ve gider avansı dışında birde avukat ile çalışmak isterseniz avukat ücreti bulunmaktadır.  Boşanma davası ücreti ile ilgili detaylı makalemize ulaşmak için tıklayınız. Eskişehir boşanma avukatı olarak müvekkillerimize avukatlık hizmeti vermekteyiz. Boşanma davası ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.