eskisehir ceza avukati

Aradığınız etiket: eskisehir ceza avukati

eskisehir ceza avukati ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskisehir ceza avukati ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskisehir ceza avukati ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskisehir ceza avukati için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Taciz suçu ve cezası

Cinsel Taciz suçu ve cezası Türk Ceza Kanunu 105. maddede düzenlenmiştir.  Taciz suçu ve cezası ile ilgili TCK ve yargı kararlarını inceleyebilirsiniz. TCK 105 Cinsel Taciz Suçu ve cezası Bir kimseyi cinsel amaçl...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Cinsel taciz suçları

Cinsel taciz suçları Türk Ceza Kanunu 102 vd Cinsel Dokunulmazlığa karşı suçlar bölümünde düzenlenmiştir. Cinsel taciz suçları oldukça ciddi ve hassas bir konudur. Bu suç, bir kişinin cinsel istismarda bulunarak,...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Eskişehir ceza avukatları

Eskişehir ceza avukatları, Eskişehir veya civar illerde ceza davasına ilgi duyan ve ağırlıklı olan ceza davasına bakan avukata denilmektedir. Avukatlar mesleği gereği girdiği her dava ve aldığı her dosyayı mesleki ...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Tekerrür

Tekerrür; failin daha önce işlemiş olduğu bir suç nedeniyle mahkum edilmesine rağmen belirli bir süre içinde yeniden suç işlemesine denir. Böyle bir durumda faile de mükerrir denir. Mezkur uygulama TCK 58’de düzenl...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Kasten Öldürme Suçu

Kasten öldürme suçu, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun ikinci kısmında, Kişilere Karşı Suçlar bölümünün Hayata Karşı suçlar kısmında düzenlenmiştir. KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNUN UNSURLARI Esas olarak kasten ...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Şantaj suçu ve cezası

Şantaj suçu ve cezası Türk Ceza Kanunu 107. maddesinde düzenlenmiştir. TCK 107 Şantaj Suçu ve Cezası Hakkı olan veya yükümlü olduğu bir şeyi yapacağından veya yapmayacağından bahisle, bir kimseyi kanuna ayk�...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Hırsızlık Suçu

Hırsızlık suçu ve cezası Türk Ceza Kanunu 141. maddesinde düzenlenmiştir. Hırsızlık Suçu TCK 141 TCK Madde 141- Zilyedinin rızası olmadan başkasına ait taşınır bir malı, kendisine veya başkasına bir yarar s...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Hırsızlık Suçu ve Cezası

Hırsızlık Suçu ve Cezası Türk Ceza Kanunu 141. maddesinde düzenlenmiştir.   Bugünkü makalemizde hırsızlık suçu ve cezası, nitelikli hırsızlık suçu ve cezası ve hırsızlık suçu ve cezası ile ilgili yargı ...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Yaralama suçu ve cezası

Yaralama suçu ve cezası Türk Ceza Kanunu 86. madde vd düzenlenmiştir.  Yaralama suçu ve cezası ile ilgili TCK 86'ya göre; Kasten başkasının vücuduna acı veren veya sağlığının ya da algılama yeteneğinin bozulm...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Özel Hayatın Gizliliği

Özel hayatın gizliliğini ihlal suçu, kişinin başkaları tarafından bilinmesini istemediği hayatının özel alanlarına ihlal edilmesi durumunda cezalandırılması anlamına gelir. Her insanın özel bir alanı vardır. ...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.