Enerji Hukuku

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Enerji Hukuku

Enerji Hukuku Eskişehir Enerji Hukuku Avukatı tarafından | 12 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Enerji Hukuku

Av. Oğuz Özdemir enerji sektöründe yıllardır biriktirdiği deneyimi tüm ülkede müvekkillerine aktarmaktadır.

Uzun yıllar Lisansız Güneş Enerjisi, Rüzgar Enerjisi ile ilgilenen müvekkillerine profesyonel anlamda hukuk müşavirliği hizmeti vermekteyiz.

Enerji Sektöründe; Lisansların tadili ve devri işlemlerinde hukuki danışmanlık, Enerji alanında faaliyet gösteren şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi, Ulusal enerji sözleşmelerinin hazırlanması, Enerji şirketlerinin birleşme ve devralma süreçlerinin hukuki analizi ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmesi, gibi konularda mutlaka bir avukattan hukuki yardım alınmasını tavsiye ediyoruz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda Enerji Hukuku kategorisinde yer alıp, Enerji Hukuku Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.