eskisehir avukat

Aradığınız etiket: eskisehir avukat

eskisehir avukat ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskisehir avukat ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskisehir avukat ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskisehir avukat için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Eskişehir ceza avukatları

Eskişehir ceza avukatları, Eskişehir veya civar illerde ceza davasına ilgi duyan ve ağırlıklı olan ceza davasına bakan avukata denilmektedir. Avukatlar mesleği gereği girdiği her dava ve aldığı her dosyayı mesleki ...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Kira davaları Avukatı Yazdı!

Kiracımı Nasıl Tahliye Ederim

Taşınmaz sahiplerinin en çok sorduğu soruların başında kiracımı nasıl tahliye ederim sorusu olup bu makalemizde bu sorularınıza cevap vereceğiz. Bunun yanı sıra maliklerin kiracıyı taşınmazdan tahliye etmeleri i...tümünü gör!

Eskişehir Kira davaları
Gayrimenkul Hukuku Avukatı Yazdı!

Ecrimisil Davası

Ecrimisil Davası (Haksız işgal tazminatı) zilyet olmayan malikin, malik olmayan kötüniyetli zilyetten isteyebileceği tazminattır. Ecrimisil, taşınır veya taşınmaz mallar için istenebilir. Taşınır veya taşınmaz ...tümünü gör!

Eskişehir Gayrimenkul Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Avukata vekalet nasıl verilir

Avukata vekalet nasıl verilir ve verdiğim vekaletin kapsamı nedir gibi sorularınıza bu makalemizde cevap bulabilirsiniz. Avukata Vekalet Nasıl Verilir Vekaletname, bir kimsenin başka bir kimseye temsil yetkisini içerir n...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Tasarrufun İptali Davası

Tasarrufun iptali davası 2004 Sayılı İcra ve İflas Kanunu'nun 277.maddesi ve devamındaki maddelerde düzenlenmiştir. Buna göre alacağını tahsil etme amacıyla icra takibi yoluna başvurmuş ancak tahsil edemeyen alacakl...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Adli Tatilde Görülecek Dava ve İşler Nelerdir

Adli tatil, adalet teşkilatında yargı faaliyetine belirli tarihler arasında ara verilmesine verilen isimdir. 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nda “Adli tatil süresi” başlıklı 102. maddesinde: “Adli tatil, he...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Uyuşturucu madde ticareti cezası

Bugünkü makalemizde yargıtay ceza genel kurulunun Uyuşturucu madde ticareti cezası ile ilgili bir kararını paylaşacağız.  Uyuşturucu madde  ticareti ile ilgili detayları anlattığımız makalemize ulaşmak için tı...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

İnternetten içerik kaldırma nasıl olur?

İnternetin yaygın kullanımına paralel olarak kişi haklarının ihlalinin internet üzerinden sıklıkla yapıldığını görmekteyiz. İnternetin tek bir merkezden kontrolünün mümkün olmaması ve internete yüklenen veri...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

İdareye Karşı Tazminat Davası

Tam yargı davası, idarenin eylemleri veya işlemleri dolayısıyla meydana gelen zararın tazmini için idari yargı yolunda açılan bir davadır. Ortaya çıkan zarar maddi nitelikte olabileceği gibi kişilik haklarının ihl...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Yağma (gasp) suçu ve cezası

Yağma bir diğer adıyla gasp suçu 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 148 - 150 maddeleri arasında düzenlenmiştir. Yağma suçu zilyedinin rızası olmadan başkasına ait taşınır bir malı, kendisine veya başkasına bir...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.