eskişehir ağır ceza avukatı

Aradığınız etiket: eskişehir ağır ceza avukatı

eskişehir ağır ceza avukatı ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskişehir ağır ceza avukatı ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskişehir ağır ceza avukatı ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskişehir ağır ceza avukatı için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Etkin Pişmanlık

Mal varlığına karşı işlenen suçlarda etkin pişmanlık Türk Ceza Kanun'u 168. maddesinde düzenlenmiştir.  T.C.K 168; Hırsızlık, mala zarar verme, güveni kötüye kullanma, dolandırıcılık, hileli iflas, taksirli...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Eskişehir Ağır ceza avukatı

Eskişehir ağır ceza avukatı arayan vatandaşların herhangi bir avukat ile iletişime geçmesini tavsiye ederiz. Eskişehir ağır ceza avukatı ifadesi doğru bir ifade olmayıp avukatlar müvekkillerini en iyi şekilde temsi...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Kişilerin huzur ve sükununu bozma

Kişilerin huzur ve sükununu bozma Kişilerin huzur ve sükununu bozma suçu TCK 123 de düzenlenmiştir.  TCK 123'e göre Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılma...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Ceza davasında avukat tutmak zorunda mıyım?

Ceza davasında avukat tutmak zorunda mıyım sorusunun cevabı merak edilmektedir. Ceza davaları Asliye ceza mahkemesi ve Ağır ceza Mahkemesinde görülmektedir. Vatandaşlarımız kural olarak ceza mahkemesinde veya hukuk mah...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Tutuklama Kararına İtiraz Dilekçesi

Tutuklama kararına itiraz dilekçesi mahkeme tarafından verilen kararın kaldırılması için yazılmaktadır. Tutuklama kararı, suç işlediğine ilişkin kuvvetli şüphe taşıyan kişilerin, kaçmasını ve delilleri karar...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Eskişehir Ceza Avukatı

Eskişehir ve civar illerde ağır ceza mahkemesinde veya asliye ceza mahkemesinde görülmekte olan davalarda Eskişehir ceza avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Eskişehir ceza avukatı ekibimiz sanık ve müşteki vekili olara...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Ağır Ceza Mahkemeleri Hangi Davalara Bakar

Ağır Ceza Mahkemeleri Hangi Davalara Bakar sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Asliye Ceza Mahkemeleri ile Ağır Ceza Mahkemelerinin görev alanları “ 5235 sayılı Adli Yargı İlk Derece Mahkemeleri ile Bölge Adliye Mahkeme...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Kovuşturmaya Yer Olmadığına Dair Karar

Kovuşturmaya yer olmadığına dair karar, Cumhuriyet Savcısı tarafından verilmektedir. KYOK, Cumhuriyet savcısının soruşturma evresinde şüphelendiği kişiye karşı suç isnadında bulunmayacağını ve bu kişi hakkı...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Açığa atılan imzanın kötüye kullanılması

Açığa atılan imzanın kötüye kullanılması Türk Ceza Kanunu'nun 209. maddesinden yer almaktadır. TCK 209 a göre açığa atılan imzanın kötüye kullanılması suçu belirli bir tarzda doldurulup kullanılmak üzere ke...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Ceza Hukuku Avukatı Yazdı!

Uyuşturucu madde ticareti cezası

Bugünkü makalemizde yargıtay ceza genel kurulunun uyuşturucu ticareti ile ilgili bir kararını paylaşacağız.  Uyuşturucu madde  ticareti ile ilgili detayları anlattığımız makalemize ulaşmak için tıklayınız. ...tümünü gör!

Eskişehir Ceza Hukuku
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.