eskisehir bosanma avukati

Aradığınız etiket: eskisehir bosanma avukati

eskisehir bosanma avukati ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskisehir bosanma avukati ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskisehir bosanma avukati ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskisehir bosanma avukati için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Anlaşmalı boşanma protokol

Anlaşmalı boşanma davası açmak isteyen çiftler anlaşmalı boşanma protokolü hazırlamak ve mahkemeye vermek zorundadır. Anlaşmalı boşanma davası şartları ise; Taraflar arasındaki evliliğin en az bir yıl sü...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Anlaşmalı boşanma davaları

Anlaşmalı boşanma davaları Türk Medeni Kanunu Madde 166/4'de düzenlenmiştir.  Türk Medeni Kanunu 166/4'e göre; Evlilik en az bir yıl sürmüş ise, eşlerin birlikte başvurması ya da bir eşin diğerinin davasını...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Boşanma davasında kadının hakları

Eşlerin açtıkları boşanma davasında kadının hakları ve erkeğin hakları bulunmaktadır. Boşanmak isteyen tarafların boşanma davası süreci ile ilgili mutlaka bir avukattan hukuki yardım almalarını tavsiye ediyoruz...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Eskişehir boşanma davası

Eskişehir boşanma davası ile çekişmeli boşanma davası ve anlaşmalı boşanma davasını açıklayacağız. Ülkemizde boşanma davası çekişmeli boşanma davaları ve anlaşmalı boşanma davaları olarak bilinmektedir. ...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Çekişmeli boşanma davası

Türk hukukunda boşanma davaları çekişmeli boşanma davası ve anlaşmalı boşanma davası olarak ikiye ayrılmaktadır. Anlaşmalı boşanma davası nedir? Türk Medeni Kanunu 166/3'e göre; Evlilik en az bir yıl sürmü...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Aile Hukuku Avukatı Yazdı!

Boşanma davası

Çiftler evlilik birliği konusunda anlaşmazlığa düşmeleri halinde Türk Medeni Kanun'u uyarınca boşanma davası açabilmektedir.  Boşanma davaları ile ilgili hususlar Türk Medeni Kanunu 161 ile 184. maddeleri arasında...tümünü gör!

Eskişehir Aile Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Boşanma avukatı

Boşanma avukatı ile boşanma davasına bakan avukatlara verilen isimdir.  Ülkemizde boşanma davası anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak ikiye ayrılmaktadır. Çekişmeli boşanma davası ise k...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Anlaşmalı boşanma protokolü

Anlaşmalı boşanma davasında mahkemeye anlaşmalı boşanma protokolü ibraz edilmektedir. Anlaşmalı boşanma protokolünde tarafların boşanmanın sonuçları hakkında yaptıkları anlaşmalar yer almaktadır.  Anlaşmal�...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Boşanma davasında delil

Boşanma davasında delil konusunu HMK, TMK ve yargıtay kararları ışığında ele alacağız. HMK 141'e göre; Taraflar, cevaba cevap ve ikinci cevap dilekçeleri ile serbestçe iddia veya savunmalarını genişletebilir ya...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Anlaşmalı boşanma davası

Evlilik birliğini devam ettirmek istemeyen eşlerin açabilecekleri boşanma davalarından biri de anlaşmalı boşanma davasıdır. Anlaşmalı boşanma davası Türk medeni kanunu 166. maddesinde düzenlenmiştir. TMK madde 16...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.