eskişehir yabancı avukatı

Aradığınız etiket: eskişehir yabancı avukatı

eskişehir yabancı avukatı ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskişehir yabancı avukatı ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskişehir yabancı avukatı ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskişehir yabancı avukatı için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Eskişehir yabancı avukatı

Ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu kişiler belirli konularda avukat arayışına girebilmekte Eskişehir yabancı avukatı olarak makalemizde bu konuya değineceğiz. Yabancı Uyruklu Kişilerin Türkiye'de Miras Hakları Mir...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Yabancı Tahdit Kodu

Ülkemizde bulunan yabancılar kuralları ihlal edebilmekte ve bu sebeple haklarında tahdit kodu konulmaktadır. Tahdit kodu yabancılar arasında giriş yasağı olarak da bilinmektedir. Yabancılar ülkemizde iken veya sınır ...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Oturma İzni Avukatı

Eskişehir ilinde faaliyet gösteren Avukat Oğuz Özdemir hukuk bürosu olarak Eskişehir ilinde ikamet izni ve çalışma izni almak isteyen yabancılara hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Avukat Oğuz Özdemir olarak ...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

İkamet izni çeşitleri

Ülkemize vize gelen yabancıların ülkemizde yasal olarak ikamet izni alabilmesi için belirli kriterleri sağlaması gerekmektedir. Öncelikle ikamet izni çeşitlerinden hangisine başvuruda bulunacağı konusunda karar verilm...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

400 bin dolar karşılığı Türk Vatandaşlığı kazanılması

5901 sayılı Kanun'un 12’nci maddesinde Türk vatandaşlığının kazanılmasında istisnai haller düzenlemiştir. Buna göre; Milli güvenlik ve kamu düzeni bakımından engel teşkil edecek bir hali bulunmamak şartıyla B...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Yabancılara ikamet izni nasıl alınır?

İkamet izni, yabancıların yerleşmek istediği ilde bulunan göç idaresinden alınmaktadır. Ülkemizde ikamet izni almak isteyen yabancıların gerekli evrakları tamamlayarak il göç idaresi müdürlüğünden randevu almas...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Yabancılara çalışma izni nasıl alınır?

Yabancı uyruklu bir kişinin Türkiye'de yasal olarak çalışabilmesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından çalışma izni alması gerekmektedir. Türkiye'de geçerli bir çalışma izni olmadan çalışan yaban...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku Avukatı Yazdı!

Yabancılara (Oturma) İkamet İzni Alınması

Oturma (ikamet) izni; Türkiye’de vize süreleri ya da vize muafiyet sürelerinden daha fazla yasal olarak ikamet etmek isteyen yabancıların alması gereken belgedir. YUKK m.19 a göre yabancıların Türkiye’de ikamet etmel...tümünü gör!

Eskişehir Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Yabancıların Sınır Dışı Edilmesi

Eskişehir yabancı avukatı ekibimizle Yabancıların Sınır Dışı Edilmesi konusunda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz. Ülkemizde bulunan yabancı ülke vatandaşları belirli şartların varlığı halinde sınır dış...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.