Kiracımı nasıl tahliye ederim

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Kiracımı nasıl tahliye ederim Eskişehir Avukatı tarafından | 21 Ağustos 2020 tarihinde yazıldı.

Kiracımı nasıl tahliye ederim

Ev sahibinin kiracıyı tahliye etmesi için birden fazla hukuki yol bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili makalelerimize ulaşmak için;

Eskişehir ve civar illerde kirasını ödemeyen kiracıların tahliyesi için müvekkillerimize avukat olarak hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.