Eşim bana boşanma davası açtı bende boşanma davası açabilir miyim

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Eşim bana boşanma davası açtı bende boşanma davası açabilir miyim Eskişehir Avukatı tarafından | 3 Aralık 2020 tarihinde yazıldı.

Eşim bana boşanma davası açtı bende boşanma davası açabilir miyim

Evlilik birliği devam ederken eşlerden herhangi biri boşanma davası açabilir. Kendisine karşı boşanma davası açılan eş de istemesi halinde karşı dava olarak boşanma davası açabilir. Bu gibi durumlarda hangi eşin daha kusurlu olduğu mahkeme tarafından belirlenecektir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.