Boşanma davasında avukat tutmak zorunda mıyım? Boşanma davasından vazgeçebilir miyim ?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davasında avukat tutmak zorunda mıyım? Boşanma davasından vazgeçebilir miyim ? Eskişehir Avukatı tarafından | 19 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Boşanma davasında avukat tutmak zorunda mıyım? Boşanma davasından vazgeçebilir miyim ?

Her davada olduğu gibi boşanma davasında da avukat tutma zorunluluğu bulunmamaktadır ancak hak kaybına uğramamak adına Eskişehir ilinde boşanma davalarına bakan bir avukat ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Boşanmaktan davanın her aşamasında vazgeçebilirsiniz. Detaylı bilgi için büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.