Trafik Cezasına Nasıl İtiraz Edebilirim?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Trafik Cezasına Nasıl İtiraz Edebilirim? Eskişehir Avukatı tarafından | 19 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Trafik Cezasına Nasıl İtiraz Edebilirim?

Trafik cezasının size tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde yetkili sulh ceza hakimliğine itiraz edebilirsiniz. Örneğin Eskişehir il merkezinde kesilen trafik cezalarına Eskişehir Sulh Ceza Hakimliği’nde itiraz etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.