İsim değişikliği davası nasıl açılır

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

İsim değişikliği davası nasıl açılır Eskişehir Avukatı tarafından | 7 Ekim 2020 tarihinde yazıldı.

İsim değişikliği davası nasıl açılır

İsim değişikliği davası, Asliye Hukuk mahkemesinde açılmaktadır.

İsim Değişikliği davası için vekaletname nasıl verilir.

İsim değişikliği davası için vekaletnamede özel hususların bulunması gerekmektedir. Nüfus davası açmaya, İsim Soy isim değişikliği davası açmaya gibi özel hükümlerin vekaletnamede belirtilmesi gerekmektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.