Anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer Eskişehir Avukatı tarafından | 24 Ağustos 2020 tarihinde yazıldı.

Anlaşmalı boşanma davası ne kadar sürer

Tarafların tüm konularda anlaşmaları halinde (nafaka, velayet, mal rejimi) anlaşmalı boşanma davası  açılmaktadır. Anlaşmalı boşanma davası tek celsede bitmekte olup 1 hafta- 1 ay içerisinde tüm süreç sonuçlanabilmektedir. Eskişehir ilinde anlaşmalı boşanma davası Eskişehir aile mahkemelerinde görülmektedir. Eskişehir ilinde şu an için 4 tane aile mahkemesi bulunmaktadır. Anlaşmalı boşanma davası açmak isteyen vatandaşlarımızın mutlaka bir avukattan hukuki yardım almalarını tavsiye ediyoruz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.