İhbar Tazminatı Nedir?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

İhbar Tazminatı Nedir? Eskişehir Avukatı tarafından | 23 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

İhbar Tazminatı Nedir?

İş sözleşmesi işveren tarafından haksız olarak feshedilen işçi, işveren tarafından belirli bir süre önce bilgilendirilmelidir. Bu bilgilendirme işçiye yazılı olarak ve kıdemine göre yapılmalıdır. Detaylı bilgi için Eskişehir ilinde bulunan iş davaları ile ilgilenen büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.