Boşanma davası ücreti

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davası ücreti Eskişehir Avukatı tarafından | 23 Ocak 2021 tarihinde yazıldı.

Boşanma davası ücreti

Eskişehir ilinde avukat olarak en sık karşılaştığımız soruların başında boşanma davası ücretinin ne kadar olduğu gelmektedir. Boşanma davası açmak isteyen çiftler için avukat ücreti ve yargılama ücretinin ne olacağını merak etmektedir. Boşanma davasının mahkeme masrafları anlaşmalı boşanma davası için 300-600 TL arasında iken çekişmeli boşanma davasında bu miktar artmaktadır. Boşanma davasında avukata ödenecek ücret ise asgari tarifenin altında olmamak kaydıyla her avukata göre değişiklik göstermektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.