Boşanma davası ücreti 2021

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davası ücreti 2021 Eskişehir Avukatı tarafından | 7 Ocak 2021 tarihinde yazıldı.

Boşanma davası ücreti 2021

Avukatlara en sık sorulan sorulardan bir tanesi de boşanma davası masrafının ne kadar olduğudur. Boşanma davası ücreti açılan davanın türüne göre değişmektedir. Anlaşmalı boşanma davası çekişmeli boşanma davasına göre değişmektedir. Boşanma davası masrafı 300 TL ile 2000 TL arasında (avukatlık ücreti hariç) değişmektedir. Bu miktarlar kesin olmamakta olup ayrıntılı bilgi için bir avukattan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.