Arabuluculuk nedir

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Arabuluculuk nedir Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Arabuluculuk nedir

Son yıllarda ülkemizde yargılamanın hızlanması için arabuluculuk faaliyetleri artmıştır. Arabulucuk aralarında ihtilaf bulunan kişilerin tarafsız ve uzman olan bir kişinin yardımı ile aralarındaki ihtilafın çözüme kavuşturulmasıdır. Tarafların arabuluculuk görüşmelerinde uzlaşması zorunlu değildir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.