Miras sözleşmesi nedir

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Miras sözleşmesi nedir Eskişehir Avukatı tarafından | 1 Eylül 2020 tarihinde yazıldı.

Miras sözleşmesi nedir

Miras sözleşmesi kişinin ölümünden sonra hüküm doğuran bir sözleşmedir. Miras sözleşmesi Türk Medeni Kanun’unda düzenlenmiştir. Miras sözleşmesi ile vasiyetname farklı kavramlar olup karıştırılmaması gerekmektedir. Detaylı bilgi için Eskişehir Barosuna kayıtlı avukatlara ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.