İnternetten aldığım ürün bozuk çıktı ne yapabilirim?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

İnternetten aldığım ürün bozuk çıktı ne yapabilirim? Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

İnternetten aldığım ürün bozuk çıktı ne yapabilirim?

Günümüzde internet sitelerinden yapılan alışveriş sayısı her gün artmaktadır. İnternetten yapılan alışveriş sonucu gelen ürünün arızalı, bozuk veya istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsanız belirli şartların varlığı (süre vb) halinde Tüketici Kanunu uyarınca aldığınız ürünü iade edebilir ve paranızı alabilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.