Çoçuğum için ne kadar nafaka isteyebilirim

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Çoçuğum için ne kadar nafaka isteyebilirim Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Çoçuğum için ne kadar nafaka isteyebilirim

Boşanma davasında müşterek çocuklar için nafaka talep edilebilmektedir. Çocuklar için nafaka miktarı eşin sosyal ve ekonomik durumuna göre değişmektedir. Bu sebeple boşanma davasında 300 tl nafakaya hükmedilebileceği gibi 3000 TL nafakaya da hükmedilebilir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.