Ceza Hukukunda Avukat

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Ceza Hukukunda Avukat Eskişehir Avukatı tarafından | 24 Nisan 2021 tarihinde yazıldı.

Ceza Hukukunda Avukat

  • Suç duyurusunda bulunma
  • Şikayet dilekçesinin yazılması ve eklerinin hazırlanması
  • Savunma dilekçesinin yazılması ve eklerinin hazırlanması
  • Kolluk ve Cumhuriyet Savcılığında ifade alınması sırasında hazır bulunulması
  • Sulh Ceza Hakimliğine Adli Kontrol ve Tutuklamaya sevk işleminde şüpheli müdafi olarak katılma gibi konuları içeren detaylı makalemize ulaşmak için tıklayınız.

Her avukat meslektaşımız her davaya bakabilmekte olup  bu sebeple Eskişehir Ağır Ceza Avukatı, Eskişehir Uyuşturucu Avukatı, Eskişehir’in En İyi Ceza Avukatı gibi cümleler yanlıştır. Dosya ile ilgilenen her avukat müvekkiline en iyi hizmeti verecektir. Müdafi ve Vekil kavramları birbirinden farklı olduğu gibi başlı başına müdafi ve vekil sıfatları Ceza Avukatına farklı yetki ve yükümlülükler yüklemektedir. Ceza Avukatı bir bütün olarak Ceza Yargılamasında hem vekil ve hem de müdafi olarak görev yapan avukatı ifade etmektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.