Boşanma Davasında Davayı İlk Açan Daha mı Avantajlı Olur?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma Davasında Davayı İlk Açan Daha mı Avantajlı Olur? Eskişehir Avukatı tarafından | 1 Eylül 2020 tarihinde yazıldı.

Boşanma Davasında Davayı İlk Açan Daha mı Avantajlı Olur?

Boşanma davasında davayı ilk açmanın herhangi bir önemi bulunmamaktadır.Davalı taraf açılmış boşanma davasına karşı dava açabilir.Önemli olan yargılama aşamasında ile kusurun hangi tarafta olduğunun ispatıdır.Bunun içinde özellikle delillerin eksiksiz sunulması ,dilekçe teati aşamasına dikkat edilmesi gerekir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.