Yeni İnfaz Yasası Neler Getirdi?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Yeni İnfaz Yasası Neler Getirdi? Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Yeni İnfaz Yasası Neler Getirdi?

Geçici düzenleme uyarınca belirli suçlar hariç, 3 Mart 2020’ye kadar işlenen suçlarda,1 yıllık denetimli serbeslik 3 yılşa çıkarılmıştır. Yine koşullu salıverme şartları değişmiştir. Yeni düzenlemeye göre 6 yıl veya daha az ceza alan hükümlünün hapse girmeme durumu olabilmektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.