Trafik kazasında ne kadar tazminat alınır

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Trafik kazasında ne kadar tazminat alınır Eskişehir Avukatı tarafından | 25 Haziran 2020 tarihinde yazıldı.

Trafik kazasında ne kadar tazminat alınır

Trafik kazasında yaralanan kişi maluliyet sebebiyle iş hayatında uğrayacağı zarar için maddi tazminat davası açabileceği gibi trafik kazası sebebiyle duyduğu acı, keder gibi sebeplerde dolayı manevi tazminat davası açabilir. Tazminat miktarı kazanın oluşu, maluliyet oranı, kusur oranına göre değişmektedir

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.