Trafik cezası erken ödeme indirimi

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Trafik cezası erken ödeme indirimi Eskişehir Avukatı tarafından | 18 Eylül 2020 tarihinde yazıldı.

Trafik cezası erken ödeme indirimi

Yine trafik para cezasının tebliğinden itibaren 15 gün içerisinde ödenmesi halinde cezada dörtte bir oranında indirim yapılmaktadır.

Trafik cezasına nasıl itiraz edebilirim

Trafik cezalarına karşı yetkili sulh ceza mahkemesinde itirazda bulunabilirsiniz. Örneğin Eskişehir il merkezinde kesilen trafik cezasına karşı Eskişehir Sulh Ceza mahkemesinde itirazda bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.