Pandemi süresince kira indirimi

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Pandemi süresince kira indirimi Eskişehir Avukatı tarafından | 3 Ocak 2021 tarihinde yazıldı.

Pandemi süresince kira indirimi

Pandemi yani covid 19 süresince pandemiden etkilenen işyerlerinin kiralarında indirime gidilebilmektedir. Virüs sebebiyle işleri azalan işyeri sahiplerinin ödedikleri kiranın indirimine ilişkin bir avukattan hukuki yardım almalarını tavsiye ediyoruz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.