Ölünceye kadar bakma sözleşmesi

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Ölünceye kadar bakma sözleşmesi Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Ölünceye kadar bakma sözleşmesi

Ölünceye kadar bakma sözleşmesi iki taraflı borç doğuran sözleşmeler arasındadır. Bu sözleşmeye göre bakacak kişi, bakılacak kişiye ölünceye kadar bakmak ile yükümlü iken bakılacak kişide mal  varlığının bir kısmını bakacak kişiye bırakmakla yükümlüdür.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.