Kiracım Kirayı Ödemiyor Ne Yapmalıyım?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Kiracım Kirayı Ödemiyor Ne Yapmalıyım? Eskişehir Avukatı tarafından | 14 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Kiracım Kirayı Ödemiyor Ne Yapmalıyım?

Kiracının tahliyesi için izlenecek birden fazla hukuki yol bulunmaktadır. İki haklı ihtardan kaynaklı sulh hukuk mahkemesinde tahliye davası açılabileceği gibi örnek no :13 icra takibi ve akabinde icra hukuk mahkemesinde tahliye davası da açılabilir. Eskişehir kira avukatı Oğuz Özdemir olarak müvekkillerimize kiracının tahliyesi konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.