İşsizlik Maaşı ne kadar?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

İşsizlik Maaşı ne kadar? Eskişehir Avukatı tarafından | 31 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

İşsizlik Maaşı ne kadar?

İşkurun resmi sitesinde ki verilere göre işsizlik maaşı her işçinin durumuna göre değişmektedir. Buna göre işçi asgari ücret alıyorsa 1.168 TL işsizlik ücreti alacaktır. İşçinin sigortalı çalıştığı dönemde aldığı maaşa göre ücreti değişmektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.