Eşimle ayrılacağız anlaşmalı boşanabilir miyiz? Nasıl Anlaşmalı Boşanabilirim ?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Eşimle ayrılacağız anlaşmalı boşanabilir miyiz? Nasıl Anlaşmalı Boşanabilirim ? Eskişehir Avukatı tarafından | 16 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Eşimle ayrılacağız anlaşmalı boşanabilir miyiz? Nasıl Anlaşmalı Boşanabilirim ?

Anlaşmalı boşanmanın tarafların en az 1 yıllık evli olmaları anlaşma protokolünün hazırlanması ve hakiminde bu protokolü onaylanması ile gerçekleşmektedir. Eskişehir ilinde faaliyet gösteren avukat olarak boşanma davasında ve anlaşmalı boşanma protokollerinin hazırlanması ile dava sürecinin takibi konusunda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.