Boşanma davası nasıl açılır

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davası nasıl açılır Eskişehir Avukatı tarafından | 9 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Boşanma davası nasıl açılır

Anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olmak üzere iki tür boşanma davası bulunmaktadır. Boşanma davası açmak için önce boşanma davası dilekçesini hazırlamak ardından adliyede gerekli harçların yatırılması gerekmektedir. Boşanma davası ücreti dava türüne göre değişmektedir. Eskişehir boşanma avukatı Oğuz Özdemir olarak anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davasında müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.