Boşanma davası açmak için avukat tutmak zorunda mıyım

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davası açmak için avukat tutmak zorunda mıyım Eskişehir Avukatı tarafından | 11 Aralık 2020 tarihinde yazıldı.

Boşanma davası açmak için avukat tutmak zorunda mıyım

Boşanma davası açmak için tarafların avukat tutma zorunluluğu bulunmamaktadır. Taraflar kendileri boşanma davası açabilir ancak hak kaybına uğranmaması için mutlaka bir avukattan hukuki yardım alınmasını tavsiye ediyoruz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.