Anlaşmalı Boşanma Protokolü

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Anlaşmalı Boşanma Protokolü Eskişehir Avukatı tarafından | 1 Eylül 2020 tarihinde yazıldı.

Anlaşmalı Boşanma Protokolü

Anlaşmalı olarak boşanmak isteyen eşler boşanma protokolü hazırlamak zorundadır. Anlaşmalı boşanma protokolü tarafların hür iradesi ile hazırlanmalıdır. Anlaşmalı boşanma protokolü neleri içermelidir;

Tarafların müşterek çocukları var ise çocukların velayetinin kimde olacağı, Kadın veya erkeğin ne kadar nafaka ödeyeceği, Çocuk için ne kadar nafaka ödeneceği, Ortak malların ne olacağı ve çocuklar ile ilgili kişisel münasebetin nasıl kurulacağı hususlarını içermelidir. Tüm bu hususlar hukuki teknik bilgiyi gerektirdiği için tarafların mutlaka hukuki yardım almasını tavsiye ederiz. Eskişehir boşanma avukatı olarak taraflara anlaşmalı boşanma davasında avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.