Avukatlık ücretinden başka ne gibi ödeme yapmam gerekmektedir ?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Avukatlık ücretinden başka ne gibi ödeme yapmam gerekmektedir ? Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Avukatlık ücretinden başka ne gibi ödeme yapmam gerekmektedir ?

Her davanın ve icra takibinin açılması veya devam ettirilmesi için belirli bir ücret ödenmesi gerekmekte olup bu ücretler devlet tarafından alınmaktadır.  Bu giderlerin başlıcaları ; yargılama gideri, harçlar, bilirkişi ücretleri, keşif masraflardır.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.