2021 boşanma davası ücreti

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

2021 boşanma davası ücreti Eskişehir Avukatı tarafından | 24 Mayıs 2021 tarihinde yazıldı.

2021 boşanma davası ücreti

Boşanma davası ücreti mahkeme giderleri ve avukat ücreti olarak adlandırılabilir. Açacağınız dava anlaşmalı boşanma davası ise 300-500 TL mahkeme masrafı çıkmaktadır. Çekişmeli boşanma davası ücreti ise ziynet talebinize, tanık sayısına ve bilirkişi ücretine göre anlaşmalı boşanma davasından biraz fazla çıkmaktadır. Boşanma davasında avukat ücreti ise avukatlık asgari ücret tarifesine göre en az 4080 TL olup bu ücret her avukata göre değişmektedir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.