Trafik kazasında tazminat nasıl alınır

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Trafik kazasında tazminat nasıl alınır Eskişehir Avukatı tarafından | 22 Haziran 2020 tarihinde yazıldı.

Trafik kazasında tazminat nasıl alınır

Trafik kazasının ölümlü veya yaralamalı olması durumlarında alınan tazminatlar farklıdır. Yine tarafların ekonomik durumu, yaşı, kusur oranları alınacak tazminat miktarının belirlenmesinde önemlidir. Her trafik kazasında tazminat alınamamakta olup detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.