Silah taşıma ruhsatı nasıl alınır?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Silah taşıma ruhsatı nasıl alınır? Eskişehir Avukatı tarafından | 2 Haziran 2020 tarihinde yazıldı.

Silah taşıma ruhsatı nasıl alınır?

Öncelikle uygun olan meslek mensubu olmalı, ve şartlara uygunluk sağlanması gerekmektedir. Silah taşıma ruhsatı için daha detaylı prosedürler ve şartlar bulunmaktadır. Bir vatandaşın silah taşıma ruhsatı alabilmesi için bazı meslek mensuplarında görev yapıyor olması gerekmektedir. Silah taşıma ruhsatı ile silah bulundurma ruhsatı farklı kavramlardır.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.