Kiracımı nasıl tahliye edebilirim

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Kiracımı nasıl tahliye edebilirim Eskişehir Avukatı tarafından | 14 Ocak 2021 tarihinde yazıldı.

Kiracımı nasıl tahliye edebilirim

Kiracınız kirayı ödemiyor ise kiralanan taşınmazı tahliye etmenin birkaç farklı yolu bulunmaktadır. Tahliye talepli kira takibi yapıp ardından tahliye davası açabileceğiniz gibi iki haklı ihtardan kaynaklı tahliye davası da açabilirsiniz. Her iki davanın açılması için belirli şartlar aranmakta olup herhangi bir hukuki yol izlemeden önce mutlaka bir avukattan hukuki yardım almanızı tavsiye ederiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.