EYT-Emeklilikte yaşa takılanlar

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

EYT-Emeklilikte yaşa takılanlar Eskişehir Avukatı tarafından | 11 Ocak 2023 tarihinde yazıldı.

EYT-Emeklilikte yaşa takılanlar

Kimlerin EYT’li olabileceği, EYT borçlanmasının nasıl yapılacağı, EYT’nin kimleri kapsadığı hususları mecliste yapılacak düzenleme sonrası netlik kazanacaktır.  8 Eylül 1999 öncesi sigorta kaydı bulunan kişiler EYT kapsamındadır.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.