Boşanma Davası Ne Kadar Sürer?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma Davası Ne Kadar Sürer? Eskişehir Avukatı tarafından | 16 Aralık 2022 tarihinde yazıldı.

Boşanma Davası Ne Kadar Sürer?

Boşanma davası süresi ile ilgili net bir süre vermek doğru değildir. Anlaşmalı boşanma davası tek celsede biterken çekişmeli boşanma davası yıllar sürebilmektedir. Boşanma davası ile detaylı bilgiyi Eskişehir boşanma avukatı ekibimizden alabilrsiniz.

 

 

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.