Tapu iptal davası nedir

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Tapu iptal davası nedir Eskişehir Avukatı tarafından | 29 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Tapu iptal davası nedir

Halk arasında tapu davası olarak bilinen tapu iptal ve tescil davası, usulsüz olarak veya yanlışlıkla düzenlendiği iddia edilen tapu kaydının düzeltilmesine ilişkin davadır. Eskişehir Tapu avukatı Oğuz Özdemir olarak; tapu iptal ve tescil davasında müvekkillerimize avukatlık hizmeti vermekteyiz. Yine tasarrufun iptali davası, muvaazalı satışa ilişkin muris muvaazası davası gibi davalar hakkında bilgi almak için büromuzla veya Eskişehir Barosu avukatları ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.