Müddetname nedir

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Müddetname nedir Eskişehir Avukatı tarafından | 15 Ekim 2020 tarihinde yazıldı.

Müddetname nedir

Mahkeme tarafından karara bağlanan kesinleşmiş hapis cezaları ilgili bilgilerin bulunduğu belgeye denilmektedir. Müddetname hükümlünün ceza evinden ne zaman çıkacağını gösteren belgedir. Bu belgede hükümlünün adı soyadı, hangi suçtan ne kadar ceza aldığı, hükümlünün hangi suçlarının tekerrür kapsamına girdiğini göstermektedir. Müddetnameye karşı itiraz edilebilir. Eskişehir Ceza Avukatı olarak müvekkillerine hizmet veren Avukat Oğuz Özdemir den detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.