2022 Boşanma davası ücreti

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

2022 Boşanma davası ücreti Eskişehir Avukatı tarafından | 18 Şubat 2022 tarihinde yazıldı.

2022 Boşanma davası ücreti

Boşanma davası açmak için ödenecek olan başvuru harcı her yıl değişiklik göstermektedir. Yine boşanma davasında dinlenecek tanık sayısı, bilirkişi raporunun alınacak olup olmaması, kurumlardan evrak talep edilip edilmemesine göre dosyada yapılacak masraflar değişiklik arz edebilecektir. Boşanma davası için avukata ödenecek ücret için avukatlar ile görüşmeniz tavsiye edilir.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.