Hizmet Tespit Davası Nedir

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Hizmet Tespit Davası Nedir Eskişehir Avukatı tarafından | 9 Temmuz 2020 tarihinde yazıldı.

Hizmet Tespit Davası Nedir

İşçilerin sigortasız çalıştırıldığı döneme ilişkin açtıklara davaya hizmet tespit davası denmektedir.Hizmet tespit davası sigortalı sayılan işlerde çalışanların SGK’sının bildirilmediği veya eksik bildirilmiş hizmetlerin tescil edilmediğinin sonradan öğrenildiğinde tespiti amacıyla açılan davadır. Eskişehir işçi avukatı Oğuz Özdemir olarak müvekkillerimize iş davası, hizmet tespit davası gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.