Boşanma davası açıp çocuğumun velayetini alabilir miyim?

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Boşanma davası açıp çocuğumun velayetini alabilir miyim? Eskişehir Avukatı tarafından | 17 Mayıs 2020 tarihinde yazıldı.

Boşanma davası açıp çocuğumun velayetini alabilir miyim?

Müşterek çocukların velayet durumu her somut olaya göre değişmektedir. Velayetin kesin olarak anneye veya babaya verilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Eskişehir ilinde boşanma avukatı olarak çalışan meslektaşlarımızdan konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.