eskişehir şirket avukatı

Aradığınız etiket: eskişehir şirket avukatı

eskişehir şirket avukatı ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskişehir şirket avukatı ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskişehir şirket avukatı ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskişehir şirket avukatı için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Konkordato

Konkordato, borçlunun veya onun iflasını isteyebilecek alacaklılarının talebinin, kanunda öngörülen alacak ve alacaklı çoğunluğu tarafından kabul edilmesi ve mahkemenin de tasdik etmesi ile oluşan ve borçlunun borc...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

İşyerinin Devri

İşyerinin devri veya bir bölümünün devri İş Kanunu’nun 6. maddesinde düzenlenmiştir. Buna göre işyerinin bütün olarak veya bir bölümünün hukuki işlem ile başka birisine devri mümkündür. Devir halinde, baş...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Şirketler Hukuku Avukatı Yazdı!

Şirket avukatı

Şirket avukatı olarak şirketlerin karşılaşacağı sorunlara önleyici hukuk ile önlem almak ve karşılaştığı sorunlara hukuksal çözümler bulmak konusunda hizmet vermekteyiz. Günümüzde şirketler çeşitli sebeple...tümünü gör!

Eskişehir Şirketler Hukuku
Şirketler Hukuku Avukatı Yazdı!

Şirketlere Hukuki Danışmanlık

Avukat Oğuz Özdemir olarak şirketlere hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Günümüzde çok sayıda şirket kurulmakta olup şirketler yaptıkları ve yapacakları hukuki işlemlerde bir avukattan hukuki yardım almak is...tümünü gör!

Eskişehir Şirketler Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Anonim şirketlerde avukat zorunluluğu

Anonim şirketlerde avukat bulundurma zorunluluğu Avukatlık Kanunu'nun 35.maddesinde düzenlenmiştir. Bu söz konusu hüküm olan "Türk Ticaret Kanununun 272 nci maddesinde ön görülen esas sermaye miktarının beş katı ve...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
İcra ve İflas Hukuku Avukatı Yazdı!

Şahsi borçtan dolayı şirket malları haczedilir mi?

Şirket ortaklarının şahsi borçlarından dolayı şirket mallarının haczedilip haczedilemeyeceği konusu önem arz etmektedir. Bazen şirket ortakları, şirketin mal varlığı olmasına rağmen şahsi borçlarını ödemem...tümünü gör!

Eskişehir İcra ve İflas Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Virüs sebebiyle işyeri kirasında indirim

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sağlıktan ticarete bir çok sektörü olumsuz etkilemiştir. Özellikle yemek sektöründe faaliyet gösteren restaurantların günün belirli saatlerinde faaliyet gö...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Aile ve Şirket Anayasası Nedir

Aile şirketi kavramı, şirketler hukukuna ilişkin uygulamada yer alan bir gerçek olmakla birlikte, kanunlarımızda bu konu (Aile ve Şirket Anayasası Nedir) ile ilgili açık bir düzenlemeye yer verilmemiştir. Eskişehir �...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Şirketler Hukuku Avukatı Yazdı!

Anonim şirket Limited şirket farkları

Bugünkü makalemizde özelde Eskişehir genelde ülkemizde şirket kurmak isteyenlere ülkemizde en çok tercih edilen anonim şirket limited şirket farklarını kısaca anlatacağız. Anonim Şirketi yasal mevzuat ışığında...tümünü gör!

Eskişehir Şirketler Hukuku
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.