eskişehir aile avukatı

Aradığınız etiket: eskişehir aile avukatı

eskişehir aile avukatı ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskişehir aile avukatı ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskişehir aile avukatı ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskişehir aile avukatı için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

Aile Hukuku Avukatı Yazdı!

İddet Müddetinin Kaldırılması Davası

Erkeğin evliliği son bulduktan sonra tekrar evlenebilmesi için süreye ilişkin herhangi bir yasal engel bulunmamakta olup kadınlar için İddet Müddetinin Kaldırılması Davası açılması gerekebilir. Kadının evliliği ...tümünü gör!

Eskişehir Aile Hukuku
Boşanma Davaları Avukatı Yazdı!

Anlaşmalı Boşanma Davası Nedir

Anlaşmalı boşanma Davası Nedir,  Türk Medeni Kanunu’nun 116/3 maddesinde düzenlenmiştir.  Anlaşmalı boşanma davası açabilmenin en önemli koşulu evlilik birliğinin en az bir yıldan fazla devam etmiş olmasıdır...tümünü gör!

Eskişehir Boşanma Davaları
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Uzaklaştırma Kararı Nedir ve Nasıl Alınır

Evden Uzaklaştırma Kararı Nedir ve Nasıl Alınır ile ilgili sorularınıza Eskişehir hukuk bürolarında cevap bulabilirsiniz. Bugünkü makalemizde güncel olaylar gözetildiğinde aile içi şiddete maruz kalan başta kad�...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Aile Hukuku Avukatı Yazdı!

Büyükanne ve büyükbabanın torunlarını görme hakkı

Büyükanne ve büyükbabanın belirli durumlarda torunları ile kişisel ilişki kurması mümkün olmayabilmektedir. Bu durumlarda dedeler veya büyükanneler mahkemeden torunları ile kişisel ilişki kurulması yönünde talep...tümünü gör!

Eskişehir Aile Hukuku
Aile Hukuku Avukatı Yazdı!

Evlenme Ehliyeti ve Engelleri Nedir?

Eskişehir boşanma avukatı, olarak hizmet veren avukat Oğuz Özdemir  hukuk bürosu olarak bugünkü makalemizde  evlenme ehliyeti ve engelleri konusunu açıklamaya çalışacağız.  Evlenme Ehliyetinin Koşulları Nelerd...tümünü gör!

Eskişehir Aile Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Vesayet Davası

Vesayet Davası, Ergin kişilerin veya velayet altında olmayan küçüklerin kişisel ve maddi menfaatlerini korumak amacıyla, vesayet kavramı Medeni Kanunumuzda düzenlenmiştir. Vesayet altına alınma bazı durumlarda  kanu...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Aile Hukuku Avukatı Yazdı!

İsim ve Soyisim Değiştirme Davası

Eskişehir ve çevre illerde avukat Oğuz Özdemir hukuk ve danışmanlık bürosu olarak isim ve soyisim değiştirme davalarında müvekkillere hizmet vermekteyiz. İsim ve soyadı seçmek kişilerin elinde değildir. Doğduklar...tümünü gör!

Eskişehir Aile Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

Noterden Mirasçılık Belgesi Nasıl Alınır?

Mirasçılık belgesi yada diğer ismiyle veraset ilamı Sulh Hukuk Mahkemelerinden alındığı gibi Noterden de alınabilmektedir. Örneğin Eskişehir ilinde noterden mirasçılık belgesi alınabilmektedir. Öncelikle mirasç�...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Aile Hukuku Avukatı Yazdı!

Yurt dışında boşananlar ne yapmalı? Tanıma ve Tenfiz Davası Nedir?

  Yurt dışında boşananlar için yani yabancı ülkede verilen bir mahkeme  kararının, bu kararın verildiği ülke dışında hüküm ve sonuç doğurması ilgili kararın uygulanacağı ülkede tanınmasına veya t...tümünü gör!

Eskişehir Aile Hukuku
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.