eskişehir işçi avukatı

Aradığınız etiket: eskişehir işçi avukatı

eskişehir işçi avukatı ile ilgili bir bilgiye mi ihtiyacınız var?

eskişehir işçi avukatı ile ilgili bir bilgiye ihtiyacınız olduğunu farkettik.
eskişehir işçi avukatı ile ilgili; Aile Hukuku, Bilişim Hukuku , Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku , Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kira davaları, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku, Ortaklığın Giderilmesi Davaları, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku , Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında gerçek ve tüzel kişilere yönelik çözüm odaklı çalışarak, Eskişehir’de bulunan Avukatlık Bürosunda hukuki faaliyet gösteriyoruz.
Tüm ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

eskişehir işçi avukatı için sonuçlar aşağıda listelenmiştir.

İş Hukuku Avukatı Yazdı!

İşçi Alacağı Davası

İşçi alacağı davası, 4857 sayılı iş kanunu uyarınca işçilerin işverenlere karşı açtıkları davadır. İşçiler kıdem tazminatı davası, ihbar tazminatı davası, fazla çalışma ücreti alacağı davası, yıl...tümünü gör!

Eskişehir İş Hukuku
İş Hukuku Avukatı Yazdı!

Kıdem tazminatı

Kıdem tazminatı 1475 sayılı iş kanunu 14. maddesinde düzenlenmiştir. İş kanunu 14. maddesine göre; İşveren tarafından bu Kanunun 17 nci maddesinin II numaralı bendinde gösterilen sebepler dışında, İş�...tümünü gör!

Eskişehir İş Hukuku
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

İşe iade davası

Çalıştığı iş yerinden haklı bir gerekçe olmaksızın işten çıkarılmış olan işçi, iş sözleşmesinin feshinin geçersizliğinin tespiti ile işe iade kararı verilmesi amacıyla işe iade davası açabilmektedir. ...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Hukuk Bülteni Avukatı Yazdı!

İşçinin Derhal Fesih Hakkı

İşçinin derhal fesih hakkı 4857 sayılı iş kanununda düzenlenmiştir. İşçilerin mevzuatımıza göre bir çok hakkı olmasına rağmen maalesef  haklarını yeterince bilmemektedirler. İşçiler kanunun aradığı şar...tümünü gör!

Eskişehir Hukuk Bülteni
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.