EKİBİMİZ

Eskişehir Avukat Oğuz ÖZDEMİR Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Eskişehir Avukat Kurucu

Avukat Oğuz ÖZDEMİR

Avukat Oğuz Özdemir Afyonkarahisar ilinin Emirdağ İlçesinde doğmuş olup ilköğretimini bu ilçede tamamlamıştır. Lise eğitmini Eskişehir ilinde bulunan Yunusemre Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi’nde başladığı hukuk eğitmini 2013 yılında başarıyla tamamlamıştır. Üniversite yıllarında öğrenci kulübü başkanlığı yapmış olup bir çok gezi, konferans ve seminer organizasyonları düzenlemiştir.


Öğrencilik ve çalışma hayatı boyunca uluslararası anayasa kongresi, Spor Hukuku Enstitüsü “ Spor Hukuku Seminerleri”, Ceza hukuku konferansları, Tüketici Hukuku, Kira Sertifikası (sukuk), boşanma davaları eğitimi, sözleşme hazırlanması eğitimleri gibi bir çok eğitime katılarak sertifika almıştır. Yine İstanbul Barosu tarafından düzenlenen “Ceza Muhakemesi Hukukunda Müdafilik” eğitimine katılarak sertifika almıştır.

2013 yılında özel bir bankaya hukuk müşavirliği hizmeti veren hukuk bürosunda başladığı çalışma hayatına önemli hukuk bürolarında devam ettikten sonra kendi hukuk bürosunu kurmuştur. İstanbul’da çalıştığı süre boyunca şirketlere ve işçilere dava takibi ve icra takip süreçleri ile ilgili hususlarda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermiştir. Avukat Oğuz Özdemir’in anlaşmalı boşanma protokollerinin hazırlanması, çekişmeli boşanma davalarının takibi, işçilik alacakları için dava açılması ve şirketilerin icra dosyalarının takibi konusunda deneyimi bulunnmaktadır. Yine şirketlerin kurumsallaşması, İK süreçlerinin hazırlanması, aile anayasasının yazılması ve sözleşmelerinin hazırlanması konularında çalışmaları olmuştur.

Çalışma hayatı boyunca işçilik alacakları, sözleşmeler hukuku, icra takiplerinde en çok yapılan hatalar, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu eğitimleri, İş sağlığı ve Güvenliği eğitimi, gayrimenkul hukuku eğitmi, kentsel dönüşüm hukuku, boşanma davalarında güncel içtihatlar gibi bir çok konuda eğitime katılmıştır ve halen kendini geliştirmeye devame etmektedir.

Avukat Oğuz Özdemir 2018 yılında Eskişehir Barosuna avukat olarak kaydını yaptırmış olup meslek hayatına Eskişehir ilinde devam etmektedir.

Eskişehir Avukat

Avukat Mustafa Özçelik

25.01.1979 tarihinde Emirdağ’da doğmuştur. İlk öğretim ve orta öğretimini Emirdağ İlçesinde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2001 yılında mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kamu Hukuku Ana Bilim Dalında "Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi'nde kişi özgürlüğü ve güvenliği" konulu tez çalışması ile 2005 yılında yüksek lisans yapmıştır.

Ankara hâkim adayı olarak mesleğe başlayan Mustafa Özçelik Isparta, Kars ve Kütahya hukuk ve ceza hakimliğinden sonra Giresun ve Tekirdağ ilinde Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı ve Adlî Yargı İlk Derece Mahkemeleri Adalet Komisyonu Başkanlığı ve Bursa hakimliği görevlerinde bulunmuştur.

Hakimlik ve Ağır Ceza Mahkemesi başkanlığında görev yaptıktan sonra Bursa Barosu Başkanlığı levhasına 6695 sicil numarasında kayıtlı üyesi olarak serbest Avukat olarak avukatlık mesleğinde çalışmaya başlamıştır.

Çalışma hayatı boyunca kamu diplomasisi, Türk Ceza hukuku, Ceza usul hukuku ve infaz hukuku uygulamaları, Avrupa insan hakları sözleşmesi, aile hukuku, iş mahkemeleri uygulamaları gibi bir çok kurs, seminer ve eğitime katılarak sertifikalar almıştır.

2022 yılında nakil ile Eskişehir Barosu Başkanlığında 2976 sicil numarası ile kaydını yaptırmış olup halen avukatlık mesleğine Eskişehir ilinde devam etmektedir.

Eskişehir Avukat

Avukat Hatice Nur Yiyit;

26.11.1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlk öğretim eğitimini Ankara'da, orta ve lise öğretimini Tokat ilinde tamamladıktan sonra Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Öğrencilik ve çalışma hayatı boyunca Ceza hukuku konferansları, Tüketici Hukuku, boşanma davaları eğitimi gibi bir çok eğitime katılarak sertifika almıştır. Yine Eskişehir Barosu tarafından düzenlenen "Ceza Muhakemesi Hukukunda Müdafilik" ve Türkiye Barolar Birliği ile Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) işbirliğinde "Mülteci Hukuku ve Uluslararası Koruma" eğitimine katılarak sertifika almıştır.

Eskişehir Barosu Başkanlığı levhasına 2714 sicil numarasında kayıtlı üyesi olarak meslek hayatına devam etmektedir.

3000

+ FAZLA MÜVEKKİL YANILIYOR OLAMAZ!
Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir

Ekibimizle Her An İletişim Kurun!

Bizimle ve Hukuk Ekibimizle Her An İletişim Kurun! Online Formları ve İletişim kanallarını kullanarak bizimle hukuki konularda 7/24 bağlantıya geçebilir, hukuki sorularınızı ve danışmak istediklerinizi iletebilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır.

%100

HUKUKİ DENEYİM

%100

İLETİŞİM ETKİLEŞİM

%100

BÖLGEYE HAKİMİYET

%100

TAKİP SÜRECİ

%100

MÜVEKKİL MEMNUNİYETİ

%100

MÜKELLEF GİZLİLİĞİ