Uluslar arası korumam reddedildi ne yapabilirim

Eskişehir Avukat ve Hukuk Hizmetleri

Uluslar arası korumam reddedildi ne yapabilirim Eskişehir Avukatı tarafından | 24 Nisan 2021 tarihinde yazıldı.

Uluslar arası korumam reddedildi ne yapabilirim

Savaş veya zulüm sebebiyle ülkelerinden kaçmak zorunda kalıp geri dönemeyecek durumda olan kişilerin Türkiye’de sığınma hakkı bulunmaktadır. (الحماية الدولية)  Uluslararası koruma talebinin reddi reddi kararı tebliğ edildikten sonra itiraz hakkı bulunmaktadır. İtiraz hakkın da süreler önem arz etmekte olup süresinde itiraz edilmemesi halinde bu karar kesinleşecek ve sınır dışı kararı verilecektir. Bu karara itiraz etme hakkı bulunmaktadır. (محامي Eskişehir)

Saygılarımızla
Avukat Oğuz Özdemir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Not: Bültenimizde yer verilen açıklamalar, ilgili mevzuat çerçevesinde konuyu genel hatlarıyla ele alır tarzda kategorisinde yer alıp, Avukatı tarafından hazırlanmıştır. Size özel detaylı bilgi için büromuzla veya avukat bir meslektaşımız ile bağlantıya geçmenizi tavsiye ederiz. İletişim için tıklayınız.

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.
Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hukuki sorunlarınız için destek alın. Avukat Eskişehir ve Çevre İllerde yaşayacağınız hukuki yardım ve ihtiyaçlarınızda, Eskişehir Avukat Oğuz Özdemir Hukuk Bürosu olarak Eskişehir Avukat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.